Mersin Evden Eve Nakliyat Fiyat Bilgileri

Posted on

Mersin il içinde evden eve nakliyat yaptırmak istiyorsanız, Mersin evden eve nakliyat firmaları aralarında en iyi olanını seçmeye çalışırsınız. bu vaziyette önünüze birçok mani ve sıkıntı çıkacaktır. bu sıkıntıları bir bir aşmak amaçlı dikkat etmeniz gereken vaziyette olan bir takım minik noktalar var. Mersin evden eve nakliyat firmaları aralarında nakliyat işlemi yaptırmak öncelikle Mersin nakliyat piyasasını ve kullanılan malzemeleri tanımakla başlar.

bu malzemeler asansör, otomobil, personel, ambalaj malzemeleri benzeri çeşitlenebilir. Bununla beraber sigorta yapılıp yapılmayacağı bu sigortanın kapsamıda epeyce mühimdir. kısacası bu unsurları ve maliyetlerini tanıyalım
1. Asansör, kurulduğu yere göre 13. kata civarı hizmet verebilen ve bilhassa apartman boşlukları dar vaziyette olan ve yüksek yerlerde işe yarayan bir araçtır. Şirketin kendisine ilişkin olmayan bir asansörün şirkete fiyatı 150 sağlamak 250 TL aralığındadır. şirketin kendisinde ise var ise operatör amaçlı 100 TL masraf demektir.

2. Otomobil, Kullanılan kamyon büyüklüğüne göre başka bir deyişle eşyanızın yoğunluğuna göre gideri artmak ve ek masraflar getirebilmektedir. şirkete 1 taşıma amaçlı fiyatı 150 TL ile 250 TL arasında olmaktadır.

3. Personel, mal yoğunluğuna göre kullanılacak personel sayısı 3 sağlamak 6 birey olabilmekte ve her bir çalışanların bu günkü gündelik yevmiyesi 75 TL civarındadır. Aylıklı personel bile olsa maliyet anında hemen benzer olmakta

4. ambalaj malzemeleri, mal yoğunluğuna ilişkili olarak 75 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

5. park ve ek masraflarda 100 TL civarında

kaldığını düşünürsek bir taşınmanın asgari meblağı şirkete 600 TL dolaylarında maksimum ise 1200 Tl dolaylarında olacaktır. ayırca şirketin bu taşınmadan kar etmesi gerektiğide göz onuna alınırsa 700 TL ile 1400 TL arasında en düşük fiyatları meydana geldiği belirir.

Mersin Evden Eve Nakliyat firmaları aralarında tercih edeceğiniz firma hangisi olursa olsun verilen fiyat sizlere şirketin iş şeklini ve eşyanıza göstereceği özeni anlatacaktır. Protrans Evden eve Nakliyat olarak sizlere en uygun fiyat en güzel hizmet kalitesi ile vereceğimizi güvence ederiz. Bizimle çalışmaktan Sevinçli ve keyifli olacağınızın Garantisini veriyoruz

Nakliyatın profesyoneli olabilir mu demeyin, sizlere her çeşitli tasarruf sağlayabilecek bir tercih vaziyette olan nakliyat firmaları kalifiye bir taşıma vaat etmektedir. Yükselen teknolojik sistemler yardımıyla de bu iş çoğalış evden eve nakliyat çok ek olarak pratik bir şekilde gerçekleşiyor. Çoğunlukla imkânların ötesine geçtiğimiz ve sizi her defasında pişman eden taşınma maceralarınız çoğalış bir keyfe dönüşebilir. İşinin ehli bir personel kulübü ve teknolojisi ile personel firmamız nakliyatınızla alakalı en doğu seçimler aralarında koltuk almaktadır.

Eşyalarınız bizimle beraber işin en başından sonuna civarı garantimiz altında taşınıyor. Bu güvence şirketin hem bir eşyaları sigortalama prensibi hem bir de iş deneyiminden kaynaklanmaktadır. Tecrübenin kazanımı da uzunca senelere ve bilgiye dayalıdır.

Evden eve nakliye firmamızın iş şekli; programlı davranış etme ve takım çalışması şeklindedir. İş sırası ve gereken donanımlarla nakliyat çabuk ve güvenle gerçekleşir. Nakliye esnasında ifade edilecek vaziyette olan işlerin düzeni, denetimi ve ekip çalışması zamanı hızlandırır ve eşyaların güvenliğini arttırır.

Eşyaların gerçek şekilde ambalajlanması çok mühim. Bir Takım eşyalar çok kırılgan veya zor olması benzeri çeşitli özelliklere sahip olabilmektedir. Bu yüzden mal türüne göre ambalajlama gerektirebilir. Bazen de destekleyici malzemeler faydalanılarak eşyanın güvenliği arttırılır. Nakliyenin taşıma ve yükleme bölümünde da bir takım sıkıntılar çıkabilir. Mesela çok katlı yapılar, iç yapı bazen de etrafsal etmenler eşyaların taşınmasını zorlaştıran sorunlardır. Bu meselelerle karşılaşıldığında firmamız ne yapması gerektiğini bilir ve memur profesyonel personeller asansör sistemlerini faydalanarak eşyaları taşır.

Nakliyat esnasında göz önünde bulundurulması gereken vaziyette olan en küçük ayrıntılar bile işimiz esnasında değerlendirilmektedir. Eşyalarınız bir an önce itinayla ve vaziyetine göre paketleme işlemine alınıyor. ileri ki zamanlarda özel olarak tasarım edilen araçlarımıza önemine göre yerleştiriliyor. Il içi veya dışarısında istediğiniz yere taşındıktan sonra isteğinize göre uygun gördüğünüz yerlere yerleşimini de gerçekleştiriyoruz. Nakliyat firmalarından rastgele bir tanesini tercih edeceğiniz zaman bir an önce sizin memnuniyetiniz ilke edinmiş olanları dikkate almanız gerekmektedir. Gerçek bir firma ile çalışarak madden ve manen kar sağlayabilirsiniz.

Nakliye firmamızın ücretlerine gelince; düşündüğünüz benzeri kabarık faturalarla karşılaşmanız olası değil. Fiyat belirlemede mal sayısı ve otomobil filosunun alacağı km nakliye ücretinin belirlenmesinde etkilidir. Nakliye öncesi firmamızın bedava danışmanlığıyla ne civarı ödeyeceğiniz ile ilgili ir düşünce edinebilirsiniz.

Ucuza getirme fikri ile dalında profesyonel olmayan evden eve nakliye firmalarıyla çalışmanız önerilmez. Ek Olarak pek kayıp edebileceğiniz benzeri zaman kaybedecek ve lüzumsuz yere strese gireceksiniz. Halbuki kimsenin vakti, parası ve canı bu civarı değersiz olmamalı. Biz, sizlere ve eşyalarınıza ölçüt veriyor, kalifiye hizmet sunuyoruz.

 

Kaynak: http://www.mersinevdenevenakliyat.com.tr/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s